Σύνδεσμοι

Η διοργάνωση μας στηρίζεται στην συνεργασία με ανθρώπους που είναι αφοσιωμένοι θιασώτες των κόμικς και των επιτραπέζιων παιχνιδιών, τόσο επαγγελματιών όσο και ερασιτεχνών. Εδώ θα βρείτε μερικούς πολύ ενδιαφέροντες ιστοτόπους, που έχουμε να σας προτείνουμε και που σχετίζονται άμεσα με την προσπάθεια μας και το αντικείμενο μας.

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ:
Ένατη Διάσταση: http://enatidiastasi.blogspot.gr   Ανεξάρτητη Μη Κερδοσκοπική εκδοτική comics
Ιnkorrekt: http://inkorrekt-comics.blogspot.gr/   Oμάδα ανεξάρτητων δημιουργών comics, Θεσσαλονίκη
COMINK: http://www.comink.gr    Eργαστήριο ελευθέρων σπουδών σχεδίου, γλυπτικής και comics
E.Σ.Φ.Ι.Π.Σ.: http://esfips.com   Ελληνικός σύλλογος wargaming
Γαλλικό Ινστιτούτο Θεσσαλονίκης: http://www.ift.gr   Μορφωτικό/πολιτιστικό ίδρυμα, Θεσσαλονίκη
Ε.Π.Ν. Θεσσαλονίκη 2014: http://www.thessaloniki2014.gr  

XOΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:
 FM 105,5 ROCK: http://1055rock.gr   Ραδιοφωνικός σταθμός rock μουσικής, Θεσσαλονίκη

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ:
Μουσείο Βυζαντινού Πολιτισμού Θεσσαλονίκης: http://mbp.gr/html/gr/index.htm
ΑRT TIME: http://www.arttime.gr  Κατάστημα εμπορίας ειδών ζωγραφικής και χόμπι
T.G.I. FRIDAY'S: http://www.fridays.gr  Εστιατόριο
TV5 MONDE: http://www.tv5monde.com  Γαλλικό δίκτυο Μ.Μ.Ε.
Mindsoft - I.T. Solutions: http://www.mindsoft.gr Κατάστημα εμπορίας υπολογιστών και υπηρεσιών πληροφορικής, Περαία Θεσσαλονίκης

ΕΚΘΕΤΕΣ BAZAAR:
Ένατη Διάσταση
: http://enatidiastasi.blogspot.gr  Ανεξάρτητη Μη Κερδοσκοπική εκδοτική comics
Jemma Press: http://www.jemmacomics.gr   Εκδοτική comics
Web Comics: http://webcomics.gr  Eκδοτική comics
Cosmic Realms: http://www.cosmicrealms.gr  Βιβλιοπωλείο comics, Θεσσαλονίκη
Λέσχη ΦΙλων Κόμικς: http://lefik.gr  Σύλλογος με αντικείμενο τα comics, Αθήνα
Λεξικοπωλείο: http://www.lexikopoleio.com  Βιβλιοπωλείο, εκδοτικός οίκος, Αθήνα
Anime House: http://www.animehouse.gr  Κατάστημα εμπορίας ειδών manga, anime, Θεσσαλονίκη
Comic Strip:http://simple.comicstrip.gr  Βιβλιοπωλείο comics, Αθήνα

ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ:
Be There Corfu Animation Festival: http://www.betherefest.gr  Φεστιβάλ ταινιών κινουμένων σχεδίων μικρού μήκους, Κέρκυρα
Les Yper Yper: http://lesyperyper.com  Γκαλερί, Θεσσαλονίκη
Otakustore.gr: http://www.otakustore.gr  Κατάστημα εμπορίας ειδών manga, anime, Θεσσαλονίκη
Naya: http://www.nayaandpiu.gr/eshop  Kατάστημα εμπορίας ειδών ρουχισμού και κοσμημάτων, Θεσσαλονίκη
Comicon Shop: http://comicon-shop.gr  Bιβλιοπωλείο comics, Aθήνα
E-fantasy: http://www.efantasy.gr  Κατάστημα εμπορίας παιχνιδιών, Θεσσαλονίκη
You can dance: http://www.youcandance.gr  Σχολή χορού, Θεσσαλονίκη

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ:
Oμάδα Παιχνιδιών Φαντασίας Θέρμης: http://rpg-thermi.blogspot.gr  Ομάδα σχεδίασης και ενασχόλησης με επιτραπέζια παιχνίδια φαντασίας, Θέρμη Θεσσαλονίκης
Storyception Games: http://storyceptiongames.com  Εταιρεία σχεδίασης επιτραπέζιων παιχνιδιών
Gamecraft: http://gamecraft.gr  Ομάδα σχεδίασης διαδραστικών παιχνιδιών
Requiem for Greece, L.A.R.P. : http://kindred.gr   Oμάδα ενασχόλησης με παιχνίδια ρόλων

ΔΩΡΟΘΕΤΕΣ:
Αnubis: http://www.anubis.gr  Εκδοτική, Αθήνα
Άγνωστη Καντάθ: http://www.kadath.gr  Βιβλιοπωλείο και εκδόσεις λογοτεχνίας του φανταστικού, Θεσσαλονίκη